UYANDIRMA SERVİSİ

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Necip Hablemitoğlu-Fethullahçılar ve Dezenformasyon

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Murat-Hoşgör

MesajKonu: Necip Hablemitoğlu-Fethullahçılar ve Dezenformasyon   C.tesi Ağus. 09, 2008 4:13 pm

Gectigimiz ay içinde internette faaliyet gosteren fethullahçı sürüngenler, yanlış bilgilendirme (dezenformasyon) tekniği ile şahsımla ilgili sahte bir belge dağıtmışlardır. Bu belgeye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, Gençlik Caddesinde ERNK'ya ait bir hücre evine baskın düzenlemişler ve ben de burada yakalanmışım. Sahte belgeyi yayınlayan kod adı olarak cinsel tercihini kullanarak bir kadın adı kullanmış. Bu yeni değil. Otuken.net daha önce sözde masonluğumun belgesini yayınladı. Yeni Düşünce denilen paçavrada 1986 da çıkan asılsız iddialar tekrarlandı. Zaman gazetesi, Ankara'da 16. Asliye Hukuk Mahkemesine yine Ankara Emniyet Müdürlüğünün 1986 tarihli bir belgesini sundu. Bu belgede benim MIT ile ilişkim vurgulanmaktaydı. Ancak Ankara Emniyet Müdürü Kemal Iskender, bizzat kendi yazısı ile mahkemeye başvurdu ve emniyet rapor standardında hazırlanmış böyle bir belgenin olmadığını, kullanılan tarih ve sayıların Ankara Emniyeti için söz konusu edilemeyeceğini belirtti. Mahkeme Zaman gazetesini bu sahte belge ile iftiradan dolayı 2 milyar TL tazminat cezasına mahkum etti. Daha sonra şahsımın Gagauz dönmesi olduğum ya da devletin belli merkezleriyle ilişki içinde bulunduğum iddia edildi. Bazıları da Perinçekçi olmakla suçlamaya devam etti.Ateist, sosyalist, komunist, kapitalist bir grup-orgut bu suçlamaları yapsaydı bir dereceye kadar anlardım. Bu sürüngenler sözde şeriatçı. Tüm şeriatçılar gibi adi ve şerefsizler. Yalanın, iftiranın günahı bunlar için söz konusu değil. Hiç kimse çıkıp da 1989 da yapılmış bir baskına ilişkin raporun nasıl elde edildiğini (!) sormadı bile, çünkü bunlarin şerefsizliğini kendileri dahil bilmeyen yok. Diyelim ki böyle bir olay oldu, benim hala universitede kalmam mümkün mü? Calıştığım Enstitu Müdürü, Zaman gazetesinin danışma kurulunda görev almış biri, böyle bir belgeyi doğru olsa kullanmaması düşünebilinir mi? Aynı dezenformasyon yoluna, Prof.Dr. Turkan Saylan, Gülseven Yaşer için de yapmışlar, TSK için de yolsuzluk belgeleri(!) yayınlamışlardı. Bu sürüngenler, maskelerini bu yolla indirirken, hocaefendilerine ve cemaatlerine en büyük kötülüğü yaptıklarının sanırım farkında değiller.
Kullanıcı profilini gör

Necip Hablemitoğlu-Fethullahçılar ve Dezenformasyon
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAHUDİ GÖZÜYLE NECİP FAZIL