UYANDIRMA SERVİSİ

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Minber'08

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
METE.YILMAZ

MesajKonu: Minber'08   Cuma Ağus. 08, 2008 3:26 am

Minber, Mustafa Kemal ATATÜRK ve Fethi Okyar'ın 1918 yılında yayınladığı ve 51. sayısından sonra kapatılan günlük gazetenin adıdır. Bu gazetede ATATÜRK halkı gelen tehlikelere karşı uyarıyor ve ülkenin içinde bulunduğu zor durumdan çıkmak için çözüm önerileri sunuyordu.

Türkiye'nin bugün içinde bulunduğu durum çöküş dönemindeki osmanlı imparatorluğu ile aynıdır. Unutulmamalı ki ATATÜRK cumhuriyeti, cumhuriyetin ve devrimlerin bekçiliğini gençlere miras olarak bırakmıştı. Biz de Kemalist gençler olarak ATAMIZIN mirasına sahip çıkıyoruz. Tam bağımsızlığı hedefleyerek çıktığımız yolda sadece Mustafa Kemal ATATÜRK'ü lider olarak benimsiyoruz. Bundan dolayı bilgimiz ve kalemlerimizle vereceğimiz mücaadele için kurduğumuz çalışma ekibimizin adını "MİNBER" olarak belirledik...
Kullanıcı profilini gör
Nagihan Battal

MesajKonu: Geri: Minber'08   Cuma Ağus. 08, 2008 6:27 am

Ellerinize sağlık arkadaşlar muthıs olmus hepımıze hayırlı olsun Wink
Kullanıcı profilini gör
Sanç

MesajKonu: Geri: Minber'08   Cuma Ağus. 15, 2008 3:52 am

Ellerinize sağlk gerçekten güzel olmuş, iyi düşünülmüş, teşekkürler böyle birşey yaptığınız için. Ama Atatürk'ü lider olarak değil de örnek olarak benimsemeniz daha mantıklı olurdu kanımca...Her ne kadar şu ana kadar öyle bir liderimiz olmasa da, Atatürk'ü örnek almış ve onun çizdiği yolda yürüyen bir liderimiz olacaktır ilerde...Yani enazından umuyorum veya ümit ediyorum...
Kullanıcı profilini gör
METE.YILMAZ

MesajKonu: Geri: Minber'08   C.tesi Ağus. 16, 2008 3:32 pm

Anlatılmak istenen fikrin liderliğidir. Vurguladığımız ise sadece Mustafa Kemal'in fikrini lider gördüğümüzdür. Herkesin de anlayabileceği gibi zaten şuan hayatta olmayan birinin liderliği, sembolik bir ifade olur. Ordan anlaşılması gereken Tüm devirlerin en büyük lideri'nin örnek alındığıdır.

Saygılarımla...
Kullanıcı profilini gör
Murat-Hoşgör

MesajKonu: Geri: Minber'08   C.tesi Ağus. 16, 2008 3:39 pm

Sn sanç. siteye girip incelediğin değerlendirdiğin için biz teşekkür ederiz. ''Atatürk'ü örnek olarak benimsemeniz daha mantıklı olurdu.'' demişsin. Biz Atatürk'ü lider olarak benimsedik çünkü onun düşüncelerini fikirlerini yaşatıyoruz yaşıyoruz. Ben liderimin düşüncelerini yaşarım yaşatırım fakat örnek aldığımı örnek alır geçerim.Etrafta bu kadar kötü örnek varken Mustafa Kemal'ide ''örnek''sınıfına sokmak yanlış olur bence. 38 den bu yana kaç tane lider geldi? Ben söyleyeyim gelmedi. ''Lider'' Mustafa Kemal'in sıfatı değil kendisidir ve bu yüzden benim liderimdir. İnşallah seninde ümit ettiğin gibi ''LİDER''imiz olur ileride. saygılarımla...
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Minber'08   

Minber'08
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası